Śniadecki — holding

Jesteśmy nowoczesną i dynamiczną organizacją o zasięgu ogólnokrajowym, która oferuje usługi i rozwiązania na najwyższym poziomie, jest godnym zaufania partnerem w biznesie, a także tworzy wartościowe i rozwojowe miejsca pracy.

Marka sama — w sobie

Konsekwentnie budujemy holding spółek deweloperskich oraz generalnego wykonawstwa. W ramach naszej struktury funkcjonują również podmioty o profilu inwestycyjnym czy marketingowym. Sygnujemy go nazwiskiem, bowiem bierzemy odpowiedzialność za naszą działalność i prowadzimy ją w taki sposób, aby nazwisko Śniadecki było marką samą w sobie.

shadow
marka
marka

Co buduje — nasz holding

Ludzie skupieni wokół Holdingu Śniadecki, zespół doświadczonych specjalistów z różnych branż, nasze wartości i wieloletnia praktyka to nasze DNA, które buduje nasze wszystkie marki. Marki, które stale rozwijamy, marki, które powstają i te, które planujemy niebawem stworzyć.

600

planowanych lokali

200

sprzedanych lokali

10

projektów zakończonych i bieżących

7

lokalizacji w banku ziemi

200

mln wartość inwestycji

440

mln wartość projektów w przygotowaniu

Nasze — wartości

TRANSPARENTNOŚĆ

Stanowi element każdego aspektu naszej działalności – procesu budowlanego, sprzedażowego czy inwestycyjnego, a także element naszych relacji z całym otoczeniem. Zachowujemy transparentność wszystkich procesów biznesowych i komunikacji.

shadow

LUDZIE

Działamy w oparciu o ideę, że prowadzenie i rozwój biznesu to nie tylko dobre projekty i ich realizacja - to także ludzie i relacje z nimi. Pracownicy, Współpracownicy, Partnerzy, Inwestorzy, Nabywcy – ludzie, z którymi, dzięki którym i dla których wspólnie wytyczamy i osiągamy założone cele.

nasze-wartosci
nasze-wartosci

JAKOŚĆ

W projektach budowlanych stawiamy na najlepsze lokalizacje, architektów, materiały i wykonanie, a w relacjach na najwyższy poziom obsługi i partnerstwo. Jakość obok transparentności decyduje o wiarygodności, a działamy w branżach, gdzie jest ona podstawą sukcesu.

nasze-wartosci
Kontakt
Kontakt

Skontaktuj — się z nami