rozwijaj się z nami

PEWNY I BEZPIECZNY START

Wiemy, jak istotną rolę na początku każdego planu inwestycji pełnią środki pieniężne i ich celowe wydatkowanie. Ten etap bywa kluczowy dla powodzenia całego planu, gdyż każdy popełniony w tym czasie błąd może decydować o niepowodzeniu zamysłu.

Z tą świadomością działamy we ścisłej współpracy z pomysłodawcą, inwestorami zewnętrznymi, instytucjami bankowymi oraz generalnymi wykonawcami, by zapewnić najlepszy możliwy początek Twojej inwestycji.

AUDYT I ANALIZA POTENCJAŁU

Każdy pomysł inwestycyjny przepuszczamy przez gęste sito analizy, aby na samym początku zidentyfikować, wyeliminować lub co najmniej ograniczyć obszary ryzyka, jakie mogą się pojawić. Analizujemy atrakcyjność koncepcji inwestorskiej pod wieloma aspektami – zwracając szczególną uwagę na rentowność inwestycji.

KONTRAKT I REALIZACJA

Po ustaleniu parametrów koncepcji inwestorskiej przechodzimy do najistotniejszego etapu – ustalamy szczegółowe kwestie formalne, dbając przede wszystkim o Twoje bezpieczeństwo i poczucie kontroli. Przed przystąpieniem do etapu realizacji zbieramy zespół wykonawczy, który dobiera odpowiednie komórki do realizacji przedsięwzięcia.

MANAGEMENT I KONTROLA

Po zakończeniu inwestycji i oddaniu jej do użytku nadzorujemy wspólnie z naszymi partnerami jej sprzedaż bądź najem. Dbamy o możliwie najwyższy zysk dla inwestora, stale monitorując parametry rynkowe oraz możliwości rozwoju inwestycji. Wysyłamy przejrzyste, kwartalne raporty z działań, które dają inwestorom jasny obraz sytuacji.

DLACZEGO WARTO INWESTOWAĆ Z NAMI

WYMIERNE KORZYŚCI Z FINANSOWANIA PRZEZ ŚNIADECKI INVESTMENT GROUP

Deweloperski know-how

Z sukcesem zrealizowaliśmy wiele projektów deweloperskich. Z nami unikniesz błędów, jakie często stają się udziałem początkujących inwestorów.

Przejrzystość kontaktu

Nie praktykujemy drobnych druczków. Wierzymy, że jedynie pełna transparentność w relacjach biznesowych daje obu stronom poczucie bezpieczeństwa i zaufania.

Współpraca z najlepszymi

Posiadamy sieć zaufanych i sprawdzonych partnerów przydatnych w każdej części procesu finansowania inwestycji – oraz po jej ukończeniu.

Wsparcie prawne

Nad sprawną obsługą procesu inwestycyjnego od strony formalnej czuwają znakomici prawnicy.

Otwarty umysł

Finansujemy interesujące projekty różnorakich inwestycji – nawet te wykraczające poza core’ową działalność firmy.

Optymalizacja zysku

Aktywnie analizujemy możliwość zwiększania dochodowości Twojej inwestycji i w razie potrzeby dokonujemy zmian korzystnych dla Ciebie.

najczęściej zadawane pytania

CHĘTNIE ROZWIEJEMY TWOJE WĄTPLIWOŚCI

Jakie projekty objęte są waszym finansowaniem?

Najszersze doświadczenie mamy w realizacji przedsięwzięć nieruchomości mieszkalnych oraz użytkowych. Nie widzimy jednakże przeszkód, aby podjąć się realizacji koncepcji zupełnie nietypowych, odmiennych od tego, co znamy. Czy uda Ci się nas zaskoczyć?

Co zyskuję wybierając akurat waszą usługę?

Zdajemy sobie sprawę, że obecnie znaleźć można multum ofert finansowania swoich pomysłów. Jednakże niewiele z nich (a nie zaryzykujemy zbyt wiele mówiąc, że żadna) może dać Tobie w pakiecie ogrom konkretnego wsparcia nawet po zakończeniu przedsięwzięcia.

Dla kogo skierowana jest wasza usługa finansowania?

Finansujemy projekty komercyjne wystosowane z ramienia osób prywatnych, organizacji oraz przedsiębiorstw o każdej skali działalności. Rodzaj kontraktu może różnić się w przypadku różnego rodzaju zleceniodawcy, lecz zawsze jest on klarowny i bezpieczny.

Jakie zasady rozliczenia panują w Śniadecki Investment Group?

Każdy projekt crowdinvestingowy traktujemy kompletnie indywidualnie. Sposób rozliczenia, prowizji, wypłaty zysków – wszystkie te sprawy omówimy na jednym ze spotkań przed rozpoczęciem konkretnej współpracy.

czekamy na ciebie

pozostańmy w kontakcie

Skorzystaj z poniższego formularza lub zadzwoń do nas na numer +48 519 548 450 i opowiedz nam, jak możemy wesprzeć Twoje działania inwestorskie.