IM WIĘCEJ, TYM ŁATWIEJ

WYGODNE I BEZPIECZNE INWESTYCJE W NIERUCHOMOŚCI NA BAZIE NOWATORSKIEJ KONCEPCJI INWESTOWANIA SPOŁECZNOŚCIOWEGO

Podążając za duchem czasu wdrożyliśmy crowdinvesting jako jedno z naszych rozwiązań, które proponujemy naszym klientom. Odchodząc od standardowej i skostniałej formuły inwestowania obniżamy barierę wejścia dla poszukujących alternatywnego źródła dochodu.

W grupie siła

NIEWIELKI KAWAŁEK PYSZNEGO TORTU

Idea crowdinwestingu doskonale wpisuje się w nowoczesne trendy oraz zwiększającą się świadomość ekonomiczną społeczeństwa.

Coraz więcej osób szuka sposobu na pomnożenie kapitału w bezpieczny i pewny sposób. Jeśli jesteś jedną z nich – nie możesz trafić lepiej.

Ideą inwestowania społecznościowego jest rozbicie dużej inwestycji na mniejsze fragmenty, umożliwiając szerokiej grupie osób zainwestowanie relatywnie niewielkiej kwoty. Zyski z tak zainwestowanych środków dysponowane są zgodnie z wielkością wkładu początkowego.

NISKI PRÓG WEJŚCIA

Mając na celu zwiększanie majętności społeczeństwa oferujemy metodę inwestowania odpowiednią nawet dla osób o średnim lub przeciętnym poziomie dochodu. Pomagamy stawiać pierwsze kroki w świecie inwestycji real estate dzieląc się naszą wiedzą i wspierając inwestorów w decyzjach.

BEZPIECZEŃSTWO ŚRODKÓW

Aby inwestycja miała szansę na realizację potrzebne jest odpowiednio duże zainteresowanie inwestorskie. W przypadku braku uzyskania docelowego wkładu kapitałowego pieniądze zostaną przeksięgowane na inny aktywny projekt inwestycyjny lub zwrócone bezpośrednio na Twoje konto. To Ty masz pełną dowolność w dysponowaniu powierzonymi nam środkami.

APETYT NA WIĘCEJ

Nasze analizy wskazują jasno – kto raz wszedł w świat crowdinvestingu, ciągle chce więcej! Oferujemy specjalne rozwiązania pakietowe, atrakcyjniejsze poziomy prowizyjne oraz stałą wymianę wiedzy i doradztwo dla powracających inwestorów. Na bieżąco informujemy o nowych okazjach na przeprowadzenie ciekawej i dobrze rokującej inwestycji.

dlaczego warto inwestować z nami

WYMIERNE KORZYŚCI Z CROWDINVESTINGU W ŚNIADECKI INVESTMENT GROUP

Unikalna formuła

Zrywamy ze skostniałą ideą głoszącą, że świat inwestycji w nieruchomości jest zarezerwowany dla wybrańców.

Przejrzystość kontraktu

Nie praktykujemy drobnych druczków. Wierzymy, że jedynie pełna transparentność w relacjach biznesowych daje obu stronom poczucie bezpieczeństwa i zaufania.

Niski próg wejścia

Inwestycje w formule społecznościowej mają relatywnie niski próg wejścia – zaczynający się nierzadko już od kilku tysięcy złotych.

Wsparcie prawne

Wewnętrzny sztab prawników sprawuje pieczę nad przebiegiem całego procesu zgodnym z literą prawa oraz przyjętym ustawodawstwem.

Klub Inwestorów

Stworzyliśmy wygodną platformę wymiany wiedzy i doświadczeń, do której możesz dołączyć decydując się na naszą ofertę crowdinvestingu.

Optymalizacja zysku

Aktywnie analizujemy możliwości zwiększenia dochodowości Twojej inwestycji i w razie potrzeby dokonujemy zmian korzystnych dla Ciebie.

najczęściej zadawane pytania

CHĘTNIE ROZWIEJEMY TWOJE WĄTPLIWOŚCI

Jakie przedsięwzięcia inwestycyjne objęte są crowdinvestingiem?

Z uwagi na nowatorski charakter tej formy inwestowania sprawujemy bezpośrednią pieczę nad każdym projektem tej kategorii. Wszystkie przedsięwzięcia realizowane tej formule zostały przez nas ściśle przeanalizowane pod kątem rentowności i bezpieczeństwa.

Dla kogo skierowana jest wasza usługa inwestowania społecznościowego?

Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim (chociaż nie tylko) do wszystkich z Was, którzy pragną uzyskiwać pasywny dochód inwestycyjny jednocześnie nie posiadając przepastnego, wolnego kapitału.

Jakie zasady rozliczenia panują w Śniadecki Investment Group?

Każdy projekt crowdinvestingowy traktujemy kompletnie indywidualnie. Sposób rozliczenia, prowizji, wypłaty zysków – wszystkie te sprawy omówimy na jednym ze spotkań przed rozpoczęciem konkretnej współpracy.

czekamy na ciebie

pozostańmy w kontakcie

Skorzystaj z poniższego formularza lub zadzwoń do nas na numer +48 519 548 450 i opowiedz nam, jak możemy wesprzeć Twoje działania inwestorskie.