PLATFORMA WYMIANY DOŚWIADCZEŃ

KOMPLEKSOWE I FACHOWE DORADZTWO DLA WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH ŚWIATEM INWESTYCJI REAL ESTATE

Wierzymy w obrót wiedzy rozumiany jako szerokie i nieskrępowane przekazywanie naszych doświadczeń w celu zwiększenia świadomości i dobrobytu wszystkich zainteresowanych inwestycjami w rynek nieruchomości.

fachowe doractwo

wymiana doświadczeń przy głębokim espresso

Znamy wartość swojej wiedzy, gdyż zaczynaliśmy od zera. Początki Śniadecki Development sięgające 2018 roku nie należały do najłatwiejszych. Chcemy przestrzec Cię przed naszymi błędami i pokazać najlepsze praktyki w świecie inwestycji.

 

Odwiedzimy Ciebie w Twojej firmie lub biurze, by porozmawiać o interesujących Cię sprawach. Możemy też zrobić to w nasz ulubiony sposób i o nurtujących tematach pogadać przy fantastycznej kawie, którą serwują zaledwie trzy piętra niżej od naszych przestrzeni biurowych.

SPOTKANIA INDYWIDUALNE

W ramach konsultacji oferujemy indywidualne rozmowy podczas których dobierzemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie inwestorskie. Niezależnie czy szukasz dochodowego mieszkania pod wynajem, czy nosisz się z pomysłem wybudowania wieżowca – z pewnością znajdziemy sposób, by wesprzeć Ciebie w Twoich działaniach i decyzjach.

INVESTORS’ LOUNGE

Lubimy otaczać się ludźmi którzy myślą tak jak my. Myślimy, że Ty też to doceniasz. Stworzyliśmy unikalny klub inwestorów Investor’s Lounge, w ramach którego organizujemy spotkania, konferencje oraz lightning talks. To doskonała przestrzeń do wymiany poglądów i networkingu. Członkostwo opcjonalne, ale gorąco polecane.

INVESTMENT COACHING

Współpracujemy z prawdziwymi coachami (tak – my też dostajemy wysypki na widok rozwojowych szarlatanów), którzy w ramach naszej współpracy pomogą Ci odblokować wewnętrzny potencjał biznesowy i otworzyć Twój umysł na nowe perspektywy i możliwości, które pozostawały do tej pory w ukryciu.

dlaczego warto skorzystać z usług doradczych

wymierne korzyści z consultingu w śniadecki investment group

 

Indywidualna formuła

Wiemy, że każdy z nas jest inny, więc nie stosujemy tego samego zestawu porad i rekomendacji działań dla każdego z klientów.

Świeży punkt widzenia

Wymiana doświadczeń otwiera oczy na zupełnie nowe możliwości i rzuca jasne światło na utrwalone poglądy.

Od słów do czynów

Po wypracowaniu najlepszego rozwiązania inwestycyjnego dla Ciebie możemy podjąć się jego kompleksowej realizacji.

CZEKAMY NA CIEBIE

POZOSTAŃMY W KONTAKCIE

Skorzystaj z poniższego formularza lub zadzwoń do nas na numer +48 519 548 450 i opowiedz nam, jak możemy wesprzeć Twoje działania inwestorskie.

Zmiana adresu Sniadecki