PLATFORMA WYMIANY DOŚWIADCZEŃ

KOMPLEKSOWE I FACHOWE DORADZTWO DLA WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH ŚWIATEM INWESTYCJI REAL ESTATE

Wierzymy w obrót wiedzy rozumiany jako szerokie i nieskrępowane przekazywanie naszych doświadczeń w celu zwiększenia świadomości i dobrobytu wszystkich zainteresowanych inwestycjami w rynek nieruchomości.

fachowe doradztwo

wymiana doświadczeń przy głębokim espresso

Znamy wartość swojej wiedzy, gdyż zaczynaliśmy od zera. Odwiedzimy Ciebie w Twojej firmie lub biurze, by porozmawiać o interesujących Cię inwestycjach. Możemy też zrobić to w nasz ulubiony sposób i o nurtujących tematach porozmawiać przy aromatycznej, gorącej kawie.

SPOTKANIA INDYWIDUALNE

W ramach konsultacji oferujemy indywidualne rozmowy podczas których dobierzemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie inwestorskie. Niezależnie czy szukasz dochodowego mieszkania pod wynajem, czy nosisz się z pomysłem wybudowania wieżowca – z pewnością znajdziemy sposób, by wesprzeć Cię w Twoich działaniach i decyzjach.

INVESTORS’ LOUNGE

Lubimy otaczać się ludźmi którzy myślą tak jak my. Myślimy, że Ty też to doceniasz. Stworzyliśmy unikalny klub inwestorów Investor’s Lounge, w ramach którego organizujemy spotkania, konferencje oraz lightning talks. To doskonała przestrzeń do wymiany poglądów i networkingu. Członkostwo opcjonalne, ale gorąco polecane.

INVESTMENT COACHING

Współpracujemy z prawdziwymi coachami (tak – my też dostajemy wysypki na widok rozwojowych szarlatanów), którzy w ramach naszej współpracy pomogą Ci odblokować wewnętrzny potencjał biznesowy i otworzyć Twój umysł na nowe perspektywy i możliwości, które pozostawały do tej pory w ukryciu.

dlaczego warto skorzystać z usług doradczych

wymierne korzyści z consultingu w śniadecki investment group

 

Indywidualna formuła

Wiemy, że każdy z nas jest inny, więc nie stosujemy tego samego zestawu porad i rekomendacji działań dla każdego z klientów.

Świeży punkt widzenia

Wymiana doświadczeń otwiera oczy na zupełnie nowe możliwości i rzuca jasne światło na utrwalone poglądy.

Od słów do czynów

Po wypracowaniu najlepszego rozwiązania inwestycyjnego dla Ciebie możemy podjąć się jego kompleksowej realizacji.

CZEKAMY NA CIEBIE

POZOSTAŃMY W KONTAKCIE

Skorzystaj z poniższego formularza lub zadzwoń do nas na numer +48 519 548 450 i opowiedz nam, jak możemy wesprzeć Twoje działania inwestorskie.