nasza oferta

wsparcie dla twojej inwestycji

Dzięki interdyscyplinarnemu połączeniu wiedzy i wyczucia branżowego oferujemy jedną z najbardziej wyczerpujących usług z zakresu inwestycji real estate. Poznaj szczegóły wybierając interesujący Cię segment – postaw na doświadczonego partnera biznesowego!

Inwestuj w nieruchomości i zapewnij sobie poduszkę finansową na kolejne lata życia

Wsparcie inwestorskie

Finansowanie

Jeżeli w Twojej głowie od lat drzemie pomysł na dochodową nieruchomość lub posiadasz w swoich zasobach grunty w atrakcyjnej lokalizacji – spotkaj się z nami bezzwłocznie i opowiedz o swoich oczekiwaniach.

Wybierz metodę finansowania

Elastyczne inwestycje

Crowdinvesting

Inwestuj w nieruchomości N O W O C Z E Ś N I E
W Śniadecki Investment Group Realizujemy projekty inwestycyjne bazując na nowatorskim modelu inwestowania społecznościowego, w którym wysokość corocznych zysków z inwestycji wzrasta proporcjonalnie z poziomem Twojego wkładu.

Poznaj mechanizm działania

Wymiana wiedzy

Doradztwo

Chętnie dzielimy się pozyskaną wiedzą. Wierzymy w zwiększanie świadomości inwestorów poprzez dostęp do branżowego insightu i przejrzystości współpracy. Sprawdź jak możemy Ci pomóc w ramach Śniadecki Investment Group i zainwestuj w nieruchomości z doświadczonym zespołem.

Poradź się specjalistów

Pomysł i realizacja

Działalność deweloperska

Nasze korzenie wyrastają dumnie ze spółki Śniadecki Development, w rezultacie której pozyskaliśmy niezbędne umiejętności do realizacji kompleksowych inwestycji mieszkalnych i użytkowych.

Zobacz nasze realizacje

czekamy na ciebie

pozostańmy w kontakcie

Skorzystaj z poniższego formularza lub zadzwoń do nas na numer +48 519 548 450 i opowiedz nam, jak możemy wesprzeć Twoje działania inwestorskie.

Zmiana adresu Sniadecki