wiedza poprzez praktykę

historia śniadecki investment group

Długie lata praktyki w branży real estate nauczyły nas wiele. Nasza działalność to dzieło planu – nie przypadku czy intratnej dywersyfikacji. Znamy wartość swojej wiedzy i nie boimy się jej dzielić. Powstaliśmy z chęci wsparcia i podnoszenia dochodów naszych partnerów, którzy mogą na nas polegać w każdym momencie.

2014

Zakup pierwszej nieruchomości inwestycyjnej przez Sylwestra Śniadeckiego

2015

Budowa i sprzedaż pierwszej inwestycji deweloperskiej

2017

Podjęcie pierwszej współpracy z inwestorem zewnętrznym

2018

Rozpoczęcie działalności spółki Śniadecki Development

2020

Rozpoczęcie działalności Śniadecki Investment Group

nasza codzienna motywacja

misja śniadecki investment group

Pragniemy zmieniać ukształtowane przez lata tradycyjne podejście do inwestycji w nieruchomości. Poprzez przystępne i elastyczne rozwiązania inwestycyjne udostępniamy coraz większej liczbie osób skuteczny sposób na bezpieczne pomnożenie kapitału. Chcemy przyczyniać się do wzrostu zamożności Polek i Polaków jednocześnie zwiększając ich wiedzę oraz świadomość ekonomiczną.

dziękuję za zaufanie i możliwość współpracy

Szanowni Państwo! Nazywam się Sylwester Śniadecki i jestem kierownikiem zespołu Śniadecki Investment Group oraz prezesem spółki Śniadecki Development. Bardzo dziękuję wszystkim z Państwa, którzy zainteresowali się możliwościami wejścia w rynek nieruchomości razem z nami. Projekt Investment Group jest moim oczkiem w głowie, które dopracowywałem wspólnie z moim zaufanym teamem na długo przed napisaniem tych słów. Deklaruję osobiste i pełne zaangażowanie w każde przedsięwzięcie inwestorskie oraz jego kompetentny i optymalny management. Zachęcam do dalszego kontaktu w celu poznania możliwości współpracy.

DOŁĄCZ DO NAS!

PRACA W śniadecki investment group

Wraz ze wzrostem działalności zwiększają się nasze wewnętrzne potrzeby. Stale poszukujemy współpracowników do naszego zespołu. Wyślij nam kilka słów o sobie i przekonaj nas, że to właśnie Ty masz dołączyć do Śniadecki Investment Group.