Tarasy nad Stawem

Działalność na zasadzie spółki celowej. Inwestor wnosi wkład finansowy i korzysta z możliwości BEZOBSŁUGOWEJ współpracy. Zespół ekspertów z dziedzin: prawa, finansów, budownictwa oraz marketingu wraz z Liderem organizują, koordynują i zarządzają wszystkimi etapami . Udziałowiec może, lecz nie musi, nadzorować postępy związane z budową.

Mieszkalna
Rodzaj nieruchomości
Mieszkania
Przeznaczenie
10 000 000 zł
Wartość inwestycji

Inwestycja Tarasy Nad Stawem to unikatowy projekt Śniadecki Development realizowany na zasadzie generalnego wykonawstwa.

 

Obejmuje budowę domów w zabudowie szeregowej z tarasami i ogrodami, które powstaną w podpoznańskich Owińskach. Dedykowany jest szczególnie osobom, którzy od miejskiego zgiełku wolą mieszkanie w bliskości natury, a także rodzinom z dziećmi poszukującym komfortowej przestrzeni. dla wszystkich domowników.

 

Cechą charakterystyczną osiedla jest architektura zewnętrzna doskonale komponująca się z otaczającym ją naturalnym krajobrazem.

 

Prosta forma budynku, naturalne barwy, a także przynależne do mieszkań ogrody lub tarasy współgrają z okoliczną zielenią. Jeśli chodzi o wnętrze, zostało one podzielone na strefy, dzięki czemu codzienne funkcjonowanie w nim staje się bardziej komfortowe dla jego mieszkańców. Dodatkowo osoby, które zdecydują się na wybór tej inwestycji mają możliwość dowolnego układu ścian.