Osiedle Tuleckie – szeregowce

Działalność na zasadzie spółki celowej. Inwestor wnosi wkład finansowy i korzysta z możliwości BEZOBSŁUGOWEJ współpracy. Zespół ekspertów z dziedzin: prawa, finansów, budownictwa oraz marketingu wraz z Liderem organizują, koordynują i zarządzają wszystkimi etapami . Udziałowiec może, lecz nie musi, nadzorować postępy związane z budową.

Mieszkalna
Rodzaj nieruchomości
Domy
Przeznaczenie
8 000 000 zł
Wartość inwestycji

Inwestycja Osiedle Tuleckie – Szeregowce to propozycja Śniadecki Development, obejmująca budowę mieszkań w domach szeregowych w podpoznańskim Gowarzewie.

 

Projekt ten jest dedykowany osobom poszukującym propozycji oscylującej między mieszkaniem a domem. Lokale mieszkalne o powierzchni 62 i 73 m2 z przynależnymi ogrodami oraz miejscami parkingowymi będą odpowiednie zarówno dla par kupujących swoje pierwsze „M”, singli chcących wygospodarować w mieszkaniu przestrzeń do pracy czy rodzin z dziećmi. Komfortowy układ pomieszczeń spełnia oczekiwania różnych grup docelowych i gwarantuje wygodę codziennego użytkowania. Bliskość do stolicy Wielkopolski – Poznania – , a także dobra infrastruktura drogowa (wyjazd w kierunku A2, S5) są dodatkowymi atutami inwestycji.

Doskonale wiemy, jak ważną rolę w wyborze miejsca zamieszkania odgrywa architektura zewnętrzna, dlatego zadbaliśmy o to, aby budynki miały klasyczną, ale i nowoczesną bryłę. Stonowane, jasne kolory oraz drewniane elementy wpisują się w obowiązujące trendy.