Nowe Gortatowo

Działalność na zasadzie spółki celowej. Inwestor wnosi wkład finansowy i korzysta z możliwości BEZOBSŁUGOWEJ współpracy. Zespół ekspertów z dziedzin: prawa, finansów, budownictwa oraz marketingu wraz z Liderem organizują, koordynują i zarządzają wszystkimi etapami . Udziałowiec może, lecz nie musi, nadzorować postępy związane z budową.

Mieszkalna
Rodzaj nieruchomości
100 000 zł
Minimalna inwestycja

Inwestycja zlokalizowana w Gortatowie oddalonym o 6 km od Poznania obejmuje 6 domów jednorodzinnych dwulokalowych o powierzchni 105 m2. Jest to ostatni etap projektu Nowe Gortatowo realizowanego z ramienia Śniadecki Development w tej miejscowości.

 

 

Propozycja ta skierowana jest dla osób poszukujących własnego „M” z dala od tętniącego życiem miasta, ale przy jednoczesnym łatwym dostępie do dużego miejskiego ośrodka. Dzięki funkcjonalnemu projektowi w domach odnajdą się zarówno liczne rodziny, jak i Ci, którzy chcą wygospodarować miejsce dedykowane pracy z domu.
Dużym atutem inwestycji są przynależne do budynków ogrody o powierzchni 450 m2.

Dobra infrastruktura drogowa (S5, DK92, A2) sprawiają, że Gortatowo jest dobrą bazą wypadową do innych miejsc Polski.

Rozpoczęcie inwestycji zaplanowane jest na I połowę 2021 roku.

Śniadecki Development, jako doświadczony deweloper, dopełnia wszelkich starań, aby przyszli mieszkańcy mogli cieszyć się komfortowym, wieloletnim użytkowaniem budynków. Do realizacji budowy używane są materiały wyłącznie wysokiej jakości.