Nowe Gortatowo

Działalność na zasadzie spółki celowej. Inwestor wnosi wkład finansowy i korzysta z możliwości BEZOBSŁUGOWEJ współpracy. Zespół ekspertów z dziedzin: prawa, finansów, budownictwa oraz marketingu wraz z Liderem organizują, koordynują i zarządzają wszystkimi etapami . Udziałowiec może, lecz nie musi, nadzorować postępy związane z budową.

Mieszkalna
Rodzaj nieruchomości
100 000 zł
Minimalna inwestycja

Inwestycja zlokalizowana w Gortatowie oddalonym o 6 km od Poznania obejmuje 6 domów jednorodzinnych dwulokalowych o powierzchni 105 m2. Jest to ostatni etap projektu Nowe Gortatowo realizowanego z ramienia Śniadecki Development w tej miejscowości.

 

 

Propozycja ta skierowana jest dla osób poszukujących własnego „M” z dala od tętniącego życiem miasta, ale przy jednoczesnym łatwym dostępie do dużego miejskiego ośrodka. Dzięki funkcjonalnemu projektowi w domach odnajdą się zarówno liczne rodziny, jak i Ci, którzy chcą wygospodarować miejsce dedykowane pracy z domu.
Dużym atutem inwestycji są przynależne do budynków ogrody o powierzchni 450 m2.

Dobra infrastruktura drogowa (S5, DK92, A2) sprawiają, że Gortatowo jest dobrą bazą wypadową do innych miejsc Polski.

Rozpoczęcie inwestycji zaplanowane jest na I połowę 2021 roku.

Śniadecki Development, jako doświadczony deweloper, dopełnia wszelkich starań, aby przyszli mieszkańcy mogli cieszyć się komfortowym, wieloletnim użytkowaniem budynków. Do realizacji budowy używane są materiały wyłącznie wysokiej jakości.

 

Zmiana adresu Sniadecki