Parkowe Kuklice – Dolnośląskie

Działalność na zasadzie spółki celowej. Inwestor wnosi wkład finansowy i korzysta z możliwości BEZOBSŁUGOWEJ współpracy. Zespół ekspertów z dziedzin: prawa, finansów, budownictwa oraz marketingu wraz z Liderem organizują, koordynują i zarządzają wszystkimi etapami . Udziałowiec może, lecz nie musi, nadzorować postępy związane z budową.

Mieszkalna
Rodzaj nieruchomości
Domy
Przeznaczenie
4 000 000 zł
Wartość inwestycji

Parkowe Kuklice to pierwszy projekt Śniadecki Development zlokalizowany w województwie dolnośląskim, oddalony o 8 km od Wrocławia. I etap obejmuje budowę 8 domów w zabudowie szeregowej.

Domy o metrażu 98 m2 z przynależnymi ogrodami to propozycja dla osób poszukujących miejsca gwarantującego bliskość natury przy jednoczesnym łatwym dostępie do centrum tętniącego życiem miasta.  Zapewniona dowolność układu ścian oraz przemyślane rozmieszczenie pomieszczeń zapewnią komfortowe użytkowanie rodzinom z dziećmi, freelancerom, dla których dom jest również miejscem pracy, a także osobom starszym, które poszukują wytchnienia od miejskiego zgiełku.

 

Wyróżnikiem Parkowych Kuklic jest wyjątkowa architektura. Zastosowane rozwiązanie polegające na tym, że domy stykają się wyłącznie jedną ścianą oraz skandynawska stylistyka (naturalne barwy, klasyczna bryła, drewniane elementy) sprawiają, iż Osiedle staje się gratką dla miłośników dobrego desingu.