Grudzień 2020 na rynku nieruchomości

W Śniadecki Investment Group trzymamy rękę na pulsie – sprawdzamy analizę ekspertów Rynku Pierwotnego odnoszącą się do cen nieruchomości w grudniu 2020!

Jak podaje portal RynekPierwotny.pl w grudniu ceny nieruchomości zlokalizowane w Poznaniu utrzymały się na stałym poziomie.

Ceny za m2 powierzchni lokalu mieszkalnego oscylowały na poziomie 7700 zł. Podobna tendencja widoczna jest w innych miastach Polski, co oznacza, że mimo nadal trudnej sytuacji gospodarczej nieruchomości pozostają jednym z najbardziej stabilnych segmentów rynku.

Wykonane przez nas analizy są kompatybilne z powyższymi trendami. Inwestycje prowadzone w podpoznańskich miejscowościach oraz w województwie Dolnośląskim przebiegają planowo, a ich ceny nie zostały zachwiane mimo skomplikowanych warunków podyktowanych utrzymującym się stanem podwyższonego reżimu sanitarnego.

Powierzając swoje zgromadzone środki Śniadecki Investment Group masz pewność ulokowania kapitału wyłącznie w sprawdzone, realnie realizowane inwestycje deweloperskie. Nasi specjaliści trzymają rękę na pulsie i dbają o odpowiednie finansowanie każdego projektu.

Postaw na fundamentalnie dobry zysk – dołącz do Śniadecki Investment Group. Rozwijaj się na rynku nieruchomości!

Następny artykuł
Rynek nieruchomości – w co zainwestować, aby realnie zarabiać?
Poprzedni artykuł
Aby inwestować, należy zaoszczędzić
Zmiana adresu Sniadecki