Więcej informacji od naszych ekspertów

Blog

Grudzień 2020 na rynku nieruchomości

W Śniadecki Investment Group trzymamy rękę na pulsie – sprawdzamy analizę ekspertów Rynku Pierwotnego odnoszącą się do cen nieruchomości w grudniu 2020!

(więcej…)

Aby inwestować, należy zaoszczędzić

Zanim zdecydujesz się powierzyć swój kapitał finansowy inicjatywie, która zapracuje na Twoją przyszłość, musisz zebrać potrzebne środki. Śniadecki Investent Group także #edukuje!

(więcej…)

Bezpieczne lokowanie środków? Nieruchomości!

Inwestowanie kapitału gromadzonego nierzadko latami wiąże się z uczuciem niepewności.
W głowie inwestora pojawiają się pytania o to, czy dana forma pomnażania środków jest wystarczająco bezpieczna, wiarygodna oraz czy gwarantuje odpowiednią ochronę w obliczu ewentualnej nagłej zmiany na rynku. Jedną z najbardziej pewnych form lokowania funduszy od lat są nieruchomości.

(więcej…)

Czy nieruchomości to dobra inwestycja dla początkujących?

Rynek nieruchomości, jako bardziej stabilny niż np. giełda papierów wartościowych i dzięki temu gwarantujący bezpieczne ulokowanie kapitału, to sektor gospodarki, którym często interesują się potencjalni inwestorzy. W poniższym artykule odpowiemy na pytania, czy nieruchomości to właściwy wybór również dla ciebie, jeśli stawiasz dopiero pierwsze kroki w dziedzinie inwestycji. Śniadecki Investment Group #edukuje!

(więcej…)

Porównanie sprzedaży w II kwartale 2019 i 2020 roku

Wyniki II kwartału jednoznacznie określają, że w wyniku obostrzeń spowodowanych COVID-19 sprzedaż spadła w porównaniu do II kwartału 2019. Jak to wygląda w poszczególnych miastach?

(więcej…)

Kilka słów o najbliższych działaniach spółki…

Ostatni czas to intensywna praca projektowa oraz podejmowanie ważnych decyzji dla naszych nowych inwestycji, które już niedługo pojawią się w sprzedaży. Każdy krok wymaga długoterminowego spojrzenia oraz świadomych działań związanych z bezpieczeństwem, użytecznością oraz estetyką. Niemożliwym jest zaplanowanie wszystkich elementów w doskonały sposób, ale staramy się robić to jak najlepiej.

(więcej…)

Działania biura w czasie pandemii

Znajdujemy się aktualnie w wyjątkowym okresie, którego nikt na początku 2020 roku nie mógł się spodziewać. Trwająca pandemia oraz panujące restrykcje zmobilizowały nas do zmiany formy naszej pracy oraz kontynuowania rozpoczętych działań w sposób zdalny.

(więcej…)

Co należy wiedzieć przed zakupem mieszkania od dewelopera?

Przedstawiamy kilka wskazówek, z którymi warto zapoznać się przed zakupem nieruchomości od dewelopera.

(więcej…)