Bezpieczne inwestowanie środków? Nieruchomości!

Inwestowanie kapitału gromadzonego nierzadko latami wiąże się z uczuciem niepewności.
W głowie inwestora pojawiają się pytania o to, czy dana inwestycja jest wystarczająco bezpieczna i wiarygodna. Ważne też, by mieć pewność, że gwarantuje odpowiednią ochronę w obliczu ewentualnej nagłej zmiany na rynku. Jedną z najbardziej pewnych form lokowania funduszy od lat są nieruchomości.

Sprzedaż inwestycji deweloperskich bądź gruntów pod nowe projekty niezmiennie od lat pozostaje na wysokim poziomie.

Według raportu Rynek mieszkaniowy w Polsce III kwartał 2020 przygotowanego przez firmę JLL wynika, że nawet w obliczu negatywnie wpływającej na otaczającą rzeczywistość pandemii sprzedaż nieruchomości, choć początkowo wyhamowała, pod koniec II kwartału 2020 poszybowała znów w górę. Poznań, jako jedno z nielicznych Polskich miast, utrzymał tendencję sprzedażową bliską mieszkaniowemu boomowi z 2017 roku, gdy w szczytowym momencie realizacji był program Mieszkanie dla Młodych.

Zainteresowanie nieruchomościami nie spada również mimo rosnących stale cen za m2 inwestycji. Wszystko dzięki obiektywnie dobrym warunkom, na podstawie których przyznawane są kredyty hipoteczne, a także coraz większej chęci usamodzielniania się polskiego społeczeństwa. Polacy z roku na rok deklarują rosnącą potrzebę posiadania własnego „M”. Fakty te są kolejnymi argumentami przemawiającymi za zwiększeniem pewności zysku z włożonych w daną inwestycję środków finansowych.

Aby zwiększyć bezpieczeństwo zwłaszcza na starcie swojej kariery inwestorskiej, warto szukać możliwości współdziałania, a nie samodzielnego zakupu nieruchomości.

Słynne powiedzenie „W grupie siła!” nabiera tu nowego znaczenia. Coraz więcej doświadczonych deweloperów, w tym firma Śniadecki Investment Group, decyduje się na rozwój w myśl zasady crowdinvestingu, czyli inwestowania społecznościowego opartego na zysku proporcjonalnym do wniesionego wkładu. Osoba rozpoczynająca swoją przygodę z powierzeniem swoich środków (nie tylko w formie finansów, ale i gruntów) na poczet inwestycji deweloperskiej otrzymuje nie tylko możliwość stałego, pewnego zysku, W wyniku współpracy zyskuje także opiekę merytoryczną osób od lat działających w branży. Realizowane przy takim projekcie usługi consultignowe, przejrzyste zasady finansowania oraz wspólna praca nad optymalizacją zysku zwiększają poczucie pewności źródła, w którym lokowane są środki. Zadaniem Lidera projektu jest zapewnienie, że oferowana inwestycja, to bezpieczna inwestycja.

Inwestowanie w nieruchomości to najlepsza propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie poczucie stabilizacji. Bezpieczna inwestycja to spokojna przyszłość.

To krok, który zapewnia rozwój i pewny zysk, pozwalający cieszyć się niezależnością finansową na następne lata. W Śniadecki Investment Group stawiamy wyłącznie na z gruntu dobre i bezpieczne inwestycje.

Bezpieczne inwestycje prowadzone z ramienia Śniadecki Development znajdziesz tutaj

Następny artykuł
Aby inwestować, należy zaoszczędzić
Poprzedni artykuł
Czy nieruchomości to dobra inwestycja dla początkujących?
Zmiana adresu Sniadecki